Ostukorv

Ostukorv on tühi

Logi sisse

Unustasid parooli?

Pole kontot?

Registreeri, sest nii sälivad tellitud tooted ja arved "Minu konto" all ning hinnad on ettemaksukrediidi kasutamisel kuni 20% soodsamad!

Registreeri tasuta konto

Registreeri

Kontakt

Üldandmed
Krediidiraportid.ee logo
Ettevõtte nimi
Dun & Bradstreet Estonia AS
Endised nimed
aktsiaselts CONNECTUS
Aktsiaselts BISNODE ESTONIA
Bisnode Estonia AS
Ettevõtte tüüp
Aktsiaselts
Registrikood
10117826
Registreerimise aeg
18.11.1996
Registreeritud kapital
400 000 EEK
KMKR number
EE100106532
Staatus
Aktiivne
Krediidireiting
Rating image
Hea krediidivõime
Madal krediidirisk
Vaata krediidiraportit
Kontaktandmed
Aadress: 
Liivalaia tn 45, 10145 Tallinn
Telefon: 
+372 6414 910
E-posti aadress: 
Ettevõte

Dun & Bradstreet Estonia AS on 1991. aastal asutatud äriinfofirma. Alates aastast 2006 oleme rahvusvahelise kontserni Dun & Bradstreet liige. Dun & Bradstreet Estonia AS tegutseb 17 riigis ja on juhtiv äriinfoteenuste pakkuja Euroopas. Meie eesmärgiks on abistada ärijuhte uute ärikontaktide loomisel, oma toodete turustamisel ning äri- ja krediidiriskide minimeerimisel. Kogume, korrastame ja analüüsime erinevatest allikatest infot ning võimaldame oma klientidele usaldusväärseid andmeid, et langetada tarku otsuseid.

Dun & Bradstreet Estonia AS arvutab iga päev krediidivõime hinnanguid (krediidireitingud) kõikide Eesti ettevõtete kohta. Kasutusel on Põhjamaades juba 1989 aastal loodud AAA-retingusüsteem, mida on kohendatud arvestades Eesti turgu ja siin kättesaadavaid andmeid. Reitingu arvutamisel võetakse arvesse ettevõtte seisundit, tausta, finantsnäitajaid ja maksekombeid.

Company image
Company image