Ostukorv

Ostukorv on tühi

Logi sisse

Unustasid parooli?

Pole kontot?

Registreeri, sest nii sälivad tellitud tooted ja arved "Minu konto" all ning hinnad on ettemaksukrediidi kasutamisel kuni 20% soodsamad!

Registreeri tasuta konto

Registreeri

AAA/AA/A krediidireitingu turunduspakett

  1. 2023. aasta krediidireitingu tunnistus ettevõtte nimega eesti, inglise, soome ja vene keeles - raamimiseks ning kontoriseinale riputamiseks.
  2. 2. Krediidireitingu Live logo eesti, inglise ja vene keeles kodulehele paigutamiseks. Logol näidatakse ettevõtte krediidireitingut käesoleva päeva seisuga (esimesena Eestis!). Vaata näidist
  3. 3. Krediidireitingu logo teie ettevõtte andmete juures krediidiraportid.ee's. Saidil on üle 100000 unikaalse külastaja kuus, kes otsivad infot ettevõtete maksevõime kohta. Vaata näidist

Paketi hind: 199 eurot +km (aastamaks).

certificate examplelive logo example

Tellides Krediidireitingu turunduspaketi võid olla kindel, et igaüks kes satub Sinu ettevõtte kontorisse, kodulehele või ka ettevõtet lihtsalt googeldama, saab selge sõnumi, et ettevõte on jätkusuutlik, usaldusväärne ja suurepärase krediidivõimega. Krediidireitingu paketi ostmiseks peab ettevõttel olema positiivne krediidireiting AAA, AA või A. Loe reitingust lähemalt siit.

Eesti ettevõtete krediidireitingud (*protsenti kõigist aktiivsetest ettevõtetest)

NB! Ei tea oma ettevõtte reitingut? Võta ühendust +372 6414 910 või tagasiside vormi kaudu.

Tellin AAA krediidireitingu turunduspaketi

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Company image
Company image