Ostukorv

Ostukorv on tühi

Logi sisse

Unustasid parooli?

Pole kontot?

Registreeri, sest nii sälivad tellitud tooted ja arved "Minu konto" all ning hinnad on ettemaksukrediidi kasutamisel kuni 20% soodsamad!

Registreeri tasuta konto

Registreeri

AAA krediidireiting

Ärisuhetes on tähtsaim väärtus usaldus. Me kõik teame hästi kuidas hinnata varasid, toodete-teenuste hindu, tööaja maksumust jne. Aga kuidas hinnata äripartneri usaldusväärsust?

Dun & Bradstreet on tegelenud usaldusväärsuse mõõtmisega aastakümneid. Kasutades läbiproovitud ja oma headust tõestanud AAA krediidireitingu mudelit, annab Dun & Bradstreet täna reitingu kõigile ettevõtetele 14 riigis. Paljud kõrgeima AAA ja ka paremuselt järgmise AA reitingu saanud ettevõtted kasutavad seda tunnustust oma kommunikatsioonis andes nii teada oma usaldusväärsusest ja heast krediidivõimest.

AAA reiting on maailma esimene ettevõtete krediidivõimelisuse hindamise süsteem, mis loodi 1989 aastal Rootsis. Reitingute arvutamist alustati spetsiaalse arvutiprogrammi abil. Sellel oli turgu muutev mõju. Äkitselt oli palju lihtsam riske hallata, ettevõtteid võrrelda, krediidiotsuseid lagetada.

Dun & Bradstreet Estonia kogub kokku andmed Eesti ettevõtete kohta koostööpartneritelt ja paljudest avalikest allikatest. Reitingu arvutamisel võetakse arvesse ettevõtte seisundit, tausta, finantsnäitajaid ja maksekombeid. Kõikide ettevõtete reitinguid uuendatakse iga päev.

 

Reitinguklassid

 

Millist infot kasutatakse krediidireitingu arvutamisel?

Skeem

Company image
Company image